Hardnews

Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro – виходять одразу два планшети

Xiaomi готується повернутися на ринок планшетів. Перші витоки декілька тижнів тому припускали, що під час заходу, під час якого були представлені нові смартфони серії Mi 11, виробник також покаже Mi Pad 5. Однак цього не сталося. Нічого не втрачено, оскільки цей пристрій може дебютувати найближчими тижнями і не в одній, а в двох версіях. Що ми знаємо про Xiaomi Mi Pad 5?

Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro запропонують топові характеристики

Згідно з останніми витоками, Xiaomi незабаром покаже два нових планшети. Обидва мають запропонувати 11-дюймові дисплеї, та дизайн в стилі Xiaomi Mi 11.

Xiaomi Mi Pad 5

Базова модель, Mi Pad 5, повинна працювати на процесорі MediaTek Dimensity 1200, тому це буде обладнання з верхнього сегменту. Дисплей запропонує оновлення при 120 Гц, а частота дискретизації дотику складе 480 Гц.

Серцем моделі з приміткою Pro повинен стати процесор Snapdragon 870 . Його дисплей повинен мати роздільну здатність 2K та оновлення на рівні 144 Гц. 

Обидва планшети, завдяки великому дисплею, повинні працювати під контролем MIUI Pad, тобто MIUI, адаптованої до великих екранів.

Xiaomi Mi Pad 3

Коли дебютують нові планшети Xiaomi?

Дата виходу Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro поки не відома, хоча деякі витоки свідчать про те, що очікується, що це відбудеться у квітні. За даними джерел, пристрої вже проходять останню сертифікацію перед тим, як надійти у продаж, тому вони можуть з’явитися на ринку швидше, ніж ми очікували.

Ціна та наявність у Європі залишаються невідомими.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button