Vodafone пояснив низьку швидкість програмою «чесний інтернет»

Зараз на головній

Клієнтка українського мобільного оператора Vodafone поскаржилася на компанію, яка почала вимагати від неї доплати 10 гр за кожен день користування інтернетом. При цьому жінка вже оплатила свій тариф, в який входить безлімітний інтернет-пакет.


Своє обурення дівчина виплеснула в короткому пості, розмістивши його на сторінці Vodafone в соціальній мережі Facebook. Там вона написала, що є власницею тарифного плану, який включає безлімітний інтернет. Ще 6 березня вона поповнила рахунок на 230 гривень, після чого почала користуватися мережею. Через деякий час, 29 березня, на її телефон прийшло СМС-повідомлення від компанії з попередженням, що «поліція Vodafone» прийняла рішення знизити швидкість її інтернет-з’єднання до мінімуму, а якщо клієнтка бажає підвищити прохідність мережі, то доведеться доплачувати по 10 гривень кожен день. В результаті користувач звернулася до компанії з питанням – чим вона заслужила таке ставлення і до чого цей шантаж.

У відповідь представник Vodafone заявив, що зниження швидкості інтернет-з’єднання передбачено в рамках програми «чесний інтернет». Суть її полягає в тому, що кожен користувач на місяць отримує 40 ГБ високошвидкісного інтернету, чого зазвичай вистачає для потреб більшості клієнтів. Якщо ліміт перевищено, то швидкість опускається до мінімуму. Причина в обмеженості обладнання Vodafone, яке не дозволяє великій кількості людей постійно «завантажувати лінію», закачуючи великі обсяги інформації. У підсумку, якщо одна людина буде займатися такими речами, то у інших користувачів в його районі швидкість впаде до мінімуму, що нечесно. Тому і діє політика «всім порівну».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей