VodafoneНовини

Vodafone запустив найдешевший тариф на 2020 рік

Тарифні плани операторів мобільного зв’язку помітно дорожчають – це, на жаль, реалії ринку, від яких нікуди не дітися. Проте, у компанії Vodafone ще залишилося кілька досить дешевих тарифних планів, які призначені в основному для «сімейного» використання – тобто або для літніх людей, або для дітей. Які ж їх умови?


Умови сімейного тарифного плану

Розрахований найдешевший з тарифних планів Vodafone в першу чергу на те, щоб ваші діти або літні батьки завжди могли з вами зв’язатися. Нічого зайвого, і нічого такого, за що знадобилося б платити великі гроші. Що ж входить в пакет послуг?

  • Повний безліміт на розмови всередині мережі Vodafone Україна.
  • Не тарифікується мессенджінг в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. При цьому на голосовий та відеозв’язок безліміт не поширюється.
  • Шістдесят хвилин дзвінків на телефонні номери інших українських операторів і міжнародні номери Польщі та Російської Федерації.
  • Один гігабайт мобільного інтернету на все, на що не поширюється безліміт.
    Можливість отримати додаткові сто хвилин дзвінків на інших
  • українських операторів за допомогою послуги «Обмін хвилин».
[adsforwp id=”10622″]

Абонентська плата в цьому тарифі складає всього вісімдесят гривень на місяць, при цьому перші три місяці ви будете платити тільки сімдесят, а також отримаєте додатковий гігабайт мобільного інтернету. У разі, якщо ви вичерпаєте пакет послуг, можна відразу замовити новий за умови, що у вас є сімдесят або вісімдесят гривень на рахунку. Робиться це за допомогою комбінації * 101 * 444 #.

Vodafone

В цілому, тарифний план Vodafone Family Plus набагато цікавіше, ніж, наприклад, аналогічний у Київстар. По-перше, київстарівський «Дзвінки для батьків», хоч і значно дешевший (шістдесят гривень на місяць), є контрактним тарифом, на який не можна перейти, якщо вам менше шістдесяти років. По-друге, в київстарівських тарифному плані немає інтернету. Що ж стосується компанії Lifecell, то у неї в принципі немає відповідних тарифних планів для тих, кому не потрібен інтернет (хоча можна звернути увагу на дешеві тарифи на кшталт «залізної двадцятки», «чотирьох безлімітів» або інших тарифних планів, призначених для тих, кому в першу чергу потрібні дзвінки).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button