КиївстарНовини

Київстар запустив свій найдешевший тариф на 2020 рік

Серед нових тарифних планів компанії «Київстар» є на даний момент як мінімум один, призначений в першу чергу для людей похилого віку. Він же – найдешевший тариф з актуальних.


Мінімально необхідний пакет

В рамках найдешевшого тарифного плану з доступних у компанії «Київстар» абоненти отримають такі послуги:

  • Безлімітні дзвінки на номери «Київстару».
  • Можливість дзвонити на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони по Україні за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайт інтернету в день. Звичайно, цього не вистачить, щоб сидіти в соцмережах або дивитися відео, але цільова аудиторія даного тарифного плану майже не сидить зі смартфона в інтернеті. Зате цілком достатньо для періодичного оновлення операційної системи або окремих програм.

Вартість даного тарифного плану – шістдесят гривень на місяць. Це може здатися корисним для будь-яких людей, яким потрібні тільки дзвінки на «Київстар», але не інтернет. Однак тут є невеликий підводний камінь. Тарифний план є не передплатним, а контрактним. У такого типу тарифних планів є певні переваги, наприклад, можливість оплачувати рахунок по частинах або закріпити за одним особовим рахунком відразу два номери. Однак є і серйозний недолік: до них не можна просто так взяти і підключитися. Потрібно оформляти договір з певними умовами.

Київстар

Як укласти контракт

[adsforwp id=”10622″]

Стартові пакети з тарифним планом «Дзвінки для батьків» не продаються в магазинах, і на даний план не можна перейти, ввівши якусь комбінацію. Щоб перейти на нього, потрібно прийти особисто в магазин «Київстару» з паспортом та ідентифікаційним кодом. При цьому для того, щоб контракт був укладений, необхідно, щоб вік абонента перевищував шістдесят років. Також він повинен бути абонентом «Київстару» протягом не менше, ніж трьох місяців.

Існує інший тарифний план, теж контрактний, за дев’яносто гривень на місяць. Він також є бюджетним, але, на відміну від «Дзвінків для батьків», призначений і для людей молодше шістдесяти. Це тарифний план «Київстар комфорт», в рамках якого ви отримаєте безліміт в мережі «Київстар» і тридцять хвилин на інших операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button