Названо 7 причин падіння швидкості мобільного інтернету

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Користувачі часто сприймають рекламне гасло про високошвидкісний або безлімітний інтернет, як можливість користуватися світовою мережею без обмеження по швидкості або кількості трафіку. Але найчастіше це не так, треба лише уважно вчитатися в умови договору. На практиці при використанні інтернету, нам часто доводиться стикатися з раптовими падіннями його швидкості.


Що впливає на швидкість мобільного інтернету

Якщо ваш пристрій справний, але інтернет перестав працювати або працює помітно повільніше, ніж зазвичай, спробуйте розібратися і усунути причину самостійно.

1.Перевірте настройки

Подивіться чи не включився на телефоні режим польоту. Також до відсутності швидкості призведе і випадково включена роздача мобільного інтернету. Якщо ви активізували цей режим, то могли не помітити і витратити всі свої пакетні мегабайти, після чого оператор зазвичай обмежує швидкість в 128 Кбіт / сек. Вимкніть роздачу або підключіть додаткові мегабайти, що поверне роботу в нормальний режим.

2.Закінчився пакет

Почнемо з простої і найбільш частої ситуації – закінчився пакетний обсяг мобільного трафіку. Зазвичай оператори повідомляють про настання цієї події SMS-повідомленням. Перевірте останні повідомлення від оператора.

3.Неправільний тип мережі

Щоб перевірити і виправити таку ситуацію зайдіть в налаштування телефону, в розділ «Підключення» або «Бездротові мережі». Зайдіть в розділ «Мобільний зв’язок», відкрийте пункт «Режим мережі». Щоб телефон автоматично підключатися до найбільш високошвидкісної мережі, необхідно вибрати пункт «Авто 4G / 3G / 2G».

4.Завантаженість станції

Якщо зателефонувати в тих підтримку, то досить частою причиною зниження швидкості оператори називають надмірну завантаженість станції. Це дійсно може означати занадто великий наплив запитів на передачу даних від абонентів, а може просто бути відмовкою операторів і не означати нічого.

5.Перешкоди у вигляді стін і будинків

У деяких будинках швидкість інтернету може падати всередині приміщень. Це стосується не тільки будівель певного типу, але і густонаселених забудов з великою кількістю висотних будівель, де сигнали, відбиваються від стін і гасяться. Іноді в таких місцях швидкість мобільного з’єднання може бути нестійка.

У цьому випадку вам допоможе домашня станція стільникового зв’язку або фемтостільник. Її розміщують в кращому для прийому місці, і вона транслює посилений сигнал всередині квартири.

6.Проблеми з покриттям

Якість покриття, а, отже, і швидкість роботи інтернету скрізь різна. Пересуваючись зі звичайного свого району проживання в нові місця, будьте готові зіткнутися з погіршенням швидкості передачі даних. Це пов’язано з тим, що в малонаселених регіонах вишки зв’язку розташовуються рідше і покривають територію гірше.

7.Використання файлообмінників

Ви можете помічати, що швидкість різко падає при скачуванні великих обсягів даних з файлообмінників. У деяких пакетах прописано зниження швидкості до 128 Кбіт / сек при зверненні користувача до торренту або інших подібних систем.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей