Hardnews

Xiaomi Mi 10 засмутив покупців високою ціною

Відмінно зарекомендувавший себе інсайдер під ніком Xiaomishka, який регулярно публікує цікаві відомості про новинки мобільної індустрії, опублікував інформацію про ціни смартфона Xiaomi Mi 10.


Базова версія Xiaomi Mi 10, яка оснащена 8 ГБ оперативної і 128 Гб флеш-пам’яті, пропонується за ціною близько 600 доларів. Спочатку повідомлялося, що ціна смартфона буде починатися з позначки 500 доларів.

Також згадується старша версія Xiaomi Mi 10 Pro, яка отримала 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті, яка буде пропонуватися за ціною близько 742 доларів.

Xiaomi Mi 10-ekran

Крім того, генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) сьогодні влаштував на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo опитування на тему бажаних обсягів оперативної і флеш-пам’яті.

На вибір пропонуються наступний варіанти:

  • 6 ГБ ОЗУ + 128 ГБ флеш-пам’яті
  • 8 Гб оперативної пам’яті + 128 ГБ флеш-пам’яті
  • 8 Гб оперативної пам’яті + 256 ГБ флеш-пам’яті
  • 12 ГБ ОЗУ + 256 ГБ флеш-пам’яті

Найбільш популярним серед тих, хто проголосував виявився варіант з 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті. Друге місце зайняла конфігурація з 8/128 ГБ пам’яті. При цьому версія з 12/256 ГБ пам’яті посіла третє місце з невеликим відставанням.

У Weibo впевнені, що Xiaomi випустить спеціальну версію Xiaomi Mi 10 з 12/256 ГБ пам’яті, перша інформація про яку з’явилася сьогодні вранці. Очікується, що крім Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro в продаж може надійти якась версія Xiaomi Mi 10 Ceramic Edition.

Офіційний анонс Xiaomi Mi 10 очікується 10 лютого, але показати смартфон компанія може вже 7 числа.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button