Hardnews

У користувача «ПриватБанку» вкрали гроші з карти без підтверджень і СМС

ПриватБанк

На сайті Мінфін з’явився відгук від клієнта великого українського банку «ПриватБанк», в якому користувач звинуватив співробітників фінустанови в участі в злочині. За його заявою, працівники банку допомогли шахраям списати з його валютної карти гроші.


Чоловік залишив негативний відгук в розділі «ПриватБанк» на сайті Мінфіну. При цьому не попросив допомоги співробітників банку, а просто констатував факт, додавши, що іншим клієнтам установи варто міняти його. За його заявою, шахраї вкрали з карти велику суму грошей, однак йому не прийшли ніякі СМС-повідомлення про списання та підтвердження транзакцій. Тому він упевнений, що за злочином стоїть співробітник «ПриватБанку», який зміг провернути операції без попередження власника карти. Ну або як мінімум ця людина замішана в злочинному акті, так як без «шпигуна всередині» таке крутійство провернути не вдалося б.

Ситуацію користувач описав наступним чином – в жовтні 2020 року чоловік поїхав за кордон, взявши з собою документи, телефон і картки «Приватбанку». Через деякий час спробував зняти кошти зі своєї валютної карти, однак не зміг отримати до неї доступ. Зв’язавшись з представником банку він дізнався, що його рахунок був заблокований. У лютому 2021 він повернувся в Україну, розблокував рахунок, зайшов в «Приват24» і з’ясував, що хтось протягом місяця постійно знімав гроші з його валютного рахунку і переводив їх на його ж гривневу карту. Проводилось це все невеликими партіями, коли всі кошти були списані, таким же чином кошти стали перерахуватися із гривневої карти на інший рахунок. У підсумку всі гроші, які були на обох картах, зникли, а сам власник карток навіть не отримав ніяких повідомлень на свій мобільний телефон.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Наскільки далеко від берега ловлять телефони на морі

В минуле

Україну заполонили фальшиві гривні номіналом 100 та 500. Як відрізнити підробку?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle