Hardnews

Може бути з кожним: «ПриватБанк» заблокував рахунок через скарги «невідомих платників»

На сайті Мінфін з’явилася скарга від клієнта українського банку «ПриватБанк», згідно з якою фінустанова заблокувало рахунок жінці через скарги на неї. Для цього банку не знадобилося рішення суду, через що дівчина і розлютилася.

Свій відгук жінка написала на сторінці сайту Мінфін, присвяченій виключно «ПриватБанку». У ньому вона вказала, що є клієнтом банку вже кілька років, справно користується карткою для фізичних осіб, через яку в місяць проходить не менше 20 тисяч гривень. Незважаючи на репутацію, в один прекрасний день її рахунок був заблокований, як і гроші, що зберігаються на ньому. Жінка зажадала пояснень у співробітників «гарячої лінії», у відповідь оператор заявив, що блокування сталася через численні скарги, які надійшли від «невідомих платників». Більш детальну інформацію дівчині не надали, за її словами, посилаючи від фахівця до фахівця, щоб в результаті проігнорувати всі вимоги по відновленні доступу до рахунку. В кінці свого звернення жінка зажадала врегулювати питання, інакше вона змінить банк.

У відповідь на її коментар представник банку вибачився за надані незручності і пообіцяв найближчим часом з’ясувати причину і відзвітувати за результатами. Інші користувачі сайту також відзначили у відповідях, заявивши, що жінка, швидше за все, займалася підприємницькою діяльністю, не будучи зареєстрованою офіційно. Будучи суб’єктом первинного фінмоніторингу, «ПриватБанк» просто заблокував рахунок, щоб уникнути проблем з податковою службою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button