Бізнес та акції

Користувачі повинні підготуватися до сильного подорожчання смартфонів

Аналітик зі світовим ім’ям попередив людей з усього світу про те, що смартфони, а також будь-яка інша IT-техніка, в найближчому майбутньому будуть сильно дорожчати. Причина криється в насуванні економічної кризи, помноженій на зростаючий попит.

Дану інформацію надав співробітник фінансово-банківського конгломерату Mirabaud Ніл Кемплінг. За словами фахівця, в першу чергу криза вдарить по автомобілебудуванню і виробникам техніки. Передумови до кризи вже зараз можна спостерігати на прикладі великих IT компаній, як Apple, Samsung і Xiaomi. Зараз найбільші представники галузі відчувають сильний недобір процесорів, виробники яких не встигають за попитом, що росте. Xiaomi вже відмовилася від продукції Qualcomm, які зривають поставки, на користь виробів MediaTek. Samsung прийняла рішення скоротити виробництво смартфонів лінійки «Гелексі Note» з тих же причин. Apple так взагалі планує випускати лише 80% айфонів від запланованих на 2021 рік.

Виробники процесорів повідомляють, що не встигають вдосконалювати і робити свої вироби з потрібною для великих компаній швидкістю, а коли ті відмовляються від їх послуг, змушені підвищувати ціну на вироби, щоб компенсувати втрату клієнтів. Компанії ж приймають зростання цін, розуміючи, що в іншому випадку будуть змушені скорочувати працівників і згортати частину виробництва. Це обернеться тим, що телефони, комп’ютери та інша айті-техніка буде сильно дорожчати, до чого і готують людей аналітики. Що буде далі навіть мастисті економісти сказати не можуть, однак вони заявляють, що економічний ринок напевно чекає колапс.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button