Бізнес та акції

Не слід чекати на дешеві смартфони на базі Snapdragon 865

Поки виробники представили лише кілька смартфонів з SoC Snapdragon 865, але всі вони досить дорогі. Навіть нові флагмани Xiaomi стали набагато дорожче попередників.


А чи будуть взагалі «народні» флагмани з топової платформою Qualcomm? Поки є натяки на те, що таких не буде. Якщо вірити свіжим даними, новий флагман Realme також буде дорогим.

Модель X2 Pro 5G нібито буде коштувати 700 доларів, тоді як Realme X2 Pro стартував з 390 доларів і навіть в топовій конфігурації коштував менше 500 доларів. З огляду на, що Realme позиціонує себе так, як і Xiaomi, можна припустити, що висока ціна новинки – це вимушений захід, а не примха виробника.

Правда, є ймовірність, що 700 доларів – це ціна найдорожчої версії нового флагмана, так що базова версія буде істотно дешевше. Але все одно це явно буде не 400 і навіть не 500 доларів.

Якщо новий флагман Realme, який можуть представити вже 24 лютого, дійсно буде стартувати з 700 доларів, то надія отримати відносно доступний смартфон з SoC Snapdragon 865 «переміститься» на новинки OnePlus і Redmi K30 Pro.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Народний флагман, це не 865 дракон,
    Це 765G/765 – про них поки глухо, що не дивно, поки флагмани не закріпляться, то субфлагманам потрібно чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button