У Vodafone пояснили, чому на нові номери надходять дзвінки від колекторів

Зараз на головній

Представники компанії Vodafone Ukraine відповіли на запити українців про причини, з яких надходять дзвінків на нові номери. З’ясувалося, що нові номери – це старі набори цифр, від яких відмовилися колишні власники.


Дану інформацію вдалося почерпнути з листування одного з клієнтів оператора з представником Vodafone, що сталася на сторінках соціальної мережі Facebook. Користувач поскаржився на безперервний потік дзвінків від представників фінансових організацій, які надходять на недавно куплений, «чистий» номер. Людина купила його для своєї дитини, а тому чути погрози з боку колекторів аж ніяк не приємно.

У відповідь представник Vodafone заявив, що куплений номер зовсім необов’язково є новим. Так як в розпорядженні компанії є обмежене число можливих комбінацій цифр, клієнтам вони продають старі номери, від яких відмовилися власники. Також на продаж потрапляють телефонні акаунти, якими не користувалися тривалий час. Однак, хоч власник і відмовився від продукту, його не викреслювали з бази різні структури, і як тільки телефон виявляється знову на зв’язку, починають на нього дзвонити.

Користувач заявив, що з урахуванням сучасних технологій компанія не повинна продавати «зіпсовані» номери. Також він зажадав безкоштовно замінити його телефонну комбінацію на іншу, що передбачено послугою ELITE gold. Оператор Vodafone на це відповів відмовою, тому що компанія не може знати, в яких базах міститься номер, і тим більше видалити його звідти. Також компанія відмовилася безкоштовно замінити номер, заявивши, що користувач може зробити це за 50 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому на фотографіях з космосу зовсім не видно зірок?

У сьогоднішній статті ми вирішили розібрати одне з найпоширеніших питань. Чому майже на всіх фотографіях зроблених з космосу не...

Більше схожих статей