Vodafone

Vodafone пропонує безкоштовно підключити безліміт: залишилося 3 дні

На час новорічних свят оператор Vodafone пропонує безкоштовно підключити безліміт. Це спеціальна акція «З Vodafone всі свої». Завдяки їй ви можете дзвонити на номери будь-якого українського оператора, не замислюючись про вартість. Всі дзвінки по Україні повністю безкоштовні, як і інтернет у всіх додатках. Поспішайте – залишилося всього три дні акції!


Як підключити цю акцію?

До акції «З Vodafone всі свої» можна підключитися аж до 24 січня 2021 року. Для цього можна скористатися як додатком My Vodafone так і комбінацією * 888 #. Пропозиція дійсна для всіх абонентів, які користуються певними тарифними планами з лінійки SuperNet. Всі, хто підключить дану акцію протягом цього періоду, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social і Video. Якщо вони у вас вже підключені, то оплата за них не стягуватиметься до 28.02.2021. Після закінчення дії акції вартість користування послугами ви і далі будете платити відповідно до умов вашого тарифу.

Акція діє для користувачів тарифних планів Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro +, Turbo, Unlim) і Vodafone SuperNet 2019 (Start _2019, Pro_2019, Pro-1_2019, Turbo_2019) з 01.12.2020 по 28.02.2021. Користування акцією можливе за умови підключеного пакета послуг в місяць. Якщо у вас інший тариф, то для підключення акції вам буде необхідно змінити його на один з актуальних тарифних планів Vodafone SuperNet за допомогою програми My Vodafone, або на сторінці вибору тарифів.

Як ми писали раніше, Vodafone розповів про те, як «розводять» абонентів. Всього існує п’ять основних методів шахрайства, наприклад, вам приходить SMS-повідомлення, в якому повідомляється, що з вашої картки списані гроші, і вказується номер «служби підтримки». У розмові за цим номером у вас виманюють номер карти, дату дії, CVC або CVV-код. Більше способів обману – в нашій статті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Верховной раде заговорили о контроле за интернетом в Украине

В минуле

Vodafone предлагает бесплатно подключить безлимит: осталось 3 дня

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle