Vodafone

Vodafone зробив безкоштовними популярні сервіси

Vodafone – оператор, який зробив собі ім’я в тому числі на дешевих тарифних планах і популярних послугах. Зараз він пішов далі, зробивши безкоштовними цілий ряд популярних сервісів в рамках послуг Online Pass і Video Pass. Ці дві послуги дозволять вам зробити месенджери, соціальні мережі, відеосервіси не тільки повністю безлімітними, а й безкоштовними. Одна з акцій – повністю нова, друга – продовжена до середини січня наступного року.


Які абоненти можуть скористатися акцією?

Послуга Vodafone Online Pass дозволяє отримати нетарифіковане використання найпопулярніших сервісів, в тому числі месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom. Не будуть підлягати тарифікації також аудіо- і відеодзвінки в мережі Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Що для цього потрібно? Ви просто повинні сплатити основний пакет послуг в рамках вашого тарифного плану і підключити Vodafone Online Pass. Він буде безкоштовним аж до чотирнадцятого січня наступного року. Скористатися цією пропозицією можуть абоненти таких тарифних планів передоплати, як Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus, а також контрактних тарифних планів Red S, M, L.

Також безкоштовної залишається послуга Vodafone Video Pass, яка дозволяє отримати повний безліміт на Ютуб, Мегого і Нетфлікс. При цьому, правда, в вартість послуги (поза рамками акції вона платна) не входить ціна передплати на ці сервіси.

Як ми писали раніше, Vodafone і монобанк вирішили зробити iPhone 12 доступнішим для українців. Починаючи з 23 жовтня і по 29 число можна замовити в магазинах рітейлінгової мережі дані смартфони за ціною в 31999 грн. Оформити їх можна в розстрочку, в розмірі до дванадцяти платежів, і отримати в подарунок eSIM – електронну сім-карту, яка має цілий ряд переваг в порівнянні зі звичайними картками.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button