Vodafone

Vodafone пропонує новий бюджетний “антикризовий” тариф

Обговорення

Український мобільний оператор Vodafone зробив «антикризовий» тариф, який відрізняється великою кількістю вигідних послуг для користувачів. Коштувати він буде всього 110 гривень на місяць, при цьому надаючи інтернет, можливість безкоштовно дзвонити на інші телефони оператора, а також вигідні умови для дзвінків за кордон.


Новий тариф отримав назву SuperNet Start, замовити його можна через онлайн-помічника Vodafone або за допомогою дзвінка оператору. Це не соціальний пакет, так як подібні набори послуг обходяться менше 100 гр в місяць, проте SuperNet Start можна назвати «максимум можливостей за невелику ціну». Список переваг досить широкий:

  • 5 ГБ інтернету для використання в будь-яких цілях, а також безлімітний доступ до сервісів YouTube;
  • можливість спілкуватися всередині мережі з будь-якими абонентами безкоштовно;
  • 110 хвилин для здійснення переговорів з користувачами інших українських операторів, а також 50 хвилин для дзвінків за кордон (ці хвилини можна поміняти на продовження безкоштовного трафіку для дзвінків для українських стільникових операторів);
  • 110 хвилин для дзвінків на номери польського партнера Vodafone – компанії T-Mobile.

Представники Vodafone також доводять до користувачів інформацію про те, що всередині мережі місяць триває 30 днів, в той час як конкуренти вважають робочим місяцем часовий проміжок в 28 днів.

Крім того керівництво Vodafone заявило, що компанія працює над зниженням вартість пакетів, проте коронавірусна інфекція і карантин сильно відбиваються на фінансовому стані оператора. Крім цього компанія входить в число фірм, що працюють над проведенням на території України мережі 5G, що також сильно підточує ресурси.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чи варто очікувати дефіциту PS5?

В минуле

Як крадуть гроші у клієнтів Приватбанку через банкомати

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle