Vodafone

Правда від Vodafone: Оператор підвищує ціни через небажання платити за клієнтів

У соціальній мережі сталося цікаве листування між оператором Vodafone і клієнтом, в ході якої з’ясувалися справжні причини підвищення тарифів на інтернет. Представник компанії вважає, що через підвищення якості інтернету збільшується навантаження на постачальника послуг, тому користувачі зобов’язані платити більше.


Дану розмову ініціював користувач Vodafone Тарас Висоцький, написавши питання в групі соціальної мережі Facebook. Там він вказав, що за попередні кілька років ціна за використання безлімітного пакету з інтернетом від компанії виросла з 80 до 220 гривень, при цьому обсяги наданих безкоштовних «метрів» не збільшилися. Користувач вважає, що це занадто малий ліміт, який потрібно збільшити 60 Гб / день з 40 Гб, як надається зараз.

У відповідь представник фірми заявив, що всі вимоги клієнта нічого не дадуть, тому що дії Vodafone продиктовані часом. Він додав, що розвиток технології не стоїть на місці, сучасні програми стали «важче», тобто споживають більше інтернету, що робить навантаження на устаткування вище. Через це компанія витрачає більше грошей на обслуговування, тому і підвищує ціну на свої послуги. Що стосується збільшення добового обсягу «метрів», то тут Vodafone також не може піти назустріч, так як 40 Гб є вивіреною нормою, згідно з якою обладнання фірми не буде піддаватися підвищеним навантаженням. Якщо збільшити норму, то деякі користувачі мережі побачать зниження якості зв’язку, що позначиться на репутації компанії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button