Vodafone

Vodafone заявив про масштабні зміни в свої роботі

Обговорення
Vodafone

Vodafone, другий за величиною оператор мобільного зв’язку в світі, а за збігом обставин і в Україні, має намір видалити устаткування виробництва Huawei із стратегічно важливого з точки зору національної безпеки ядра своїх мобільних мереж в Європі після того, як Великобританія вирішила ввести обмеження для китайської компанії щодо участі в розгортанні інфраструктури 5G.


« В даний час ми прийняли рішення на основі керівництва ЄС і постанови уряду Великобританії видалити (обладнання) Huawei зі свого ядра », – заявив в середу журналістам генеральний директор Vodafone Нік Рід (Nick Read). Він уточнив, що на виконання цього проекту буде потрібно 5 років, а його вартість складе близько 200 млн євро.

Про терміни початку цього процесу поки не повідомляється, але нашої країни він точно торкнеться.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стільниковий оператор lifecell запустив найоптимальніший тарифний план

В минуле

Microsoft знову “злама” Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • https://plus.google.com/114844189553308682873 Alexander Gor

    аФФтар Вы глупый человек,

    При чем здесь Водафон-Украина,?

    Он к VODAFONE имеент очень отдаленное отношение.

    Хватит засорять интернет своими высирами.

Комментарии для сайта Cackle