Vodafone

Vodafone пропонує купити iPhone з великою знижкою

iPhone SE

Оператор стільникового зв’язку Vodafone ввів акцію, за якою будь-який українець зможе придбати новенький iPhone за заниженою ціною з умовою покупки пакета Red XL терміном на рік. Кількість смартфонів для продажу обмежена, тому бажаючим варто поспішити.


Дану інформацію надав Михайло Іванцов, керівник маркетингового відділу Vodafone Retail. Для покупки акційного телефону користувач буде повинен додатково укласти контракт з Vodafone на річне користування тарифом Red XL. Крім цього йому буде запропонована страховка Айфона «СмартОК», за яку доведеться заплатити 1680 гривень. Самим акційними смартфоном є новенький iPhone SE 2020 на 64 ГБ, придбати його можна за 10999 гривень. Якщо врахувати його вартість в офіційних магазинах, то економія складе 3000 гривень. При покупці телефону можна вибрати його колір, є моделі White, Red і Black. Бажаючим слід поспішити, оскільки кількість доступних для покупки апаратів обмежена, до того ж акція триватиме лише до 18 жовтня поточного року.

Vodafone

Як заявив Іванцов, незважаючи те, що в Україні такий формат продажу гаджетів новий, в Європі і США за контрактом здобувають більшу частину техніки. Спроби реалізувати подібні проекти в нашій країні робилися і раніше, але цьому завжди заважав розвинений «сірий ринок». За статистикою, більше 60% техніки Apple, яка була продана в Україні, надійшло з неофіційних джерел і магазинів. Однак Vodafone планує переламати ситуацію і зробити модним покупку ТОП-ових смартфонів за контрактом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клієнти Монобанку можуть безкоштовно перевіритись на COVID-19

В минуле

В Україні бойкотують розгортання 4G і 5G

В майбутнє

Також буде цікаво