Vodafone

Vodafone надає безкоштовний YouTube до середини зими

Обговорення

Мобільний оператор Vodafone пропонує всім українцям отримати безкоштовний доступ до роликів на сервісі YouTube, завдяки своїй акції «YouTube без перерви». Незалежно від пакета, всі користувачі Vodafone отримають доступ до сервісу без обмеження по споживаним мегабайтам інтернету.


Варто зауважити, що дана пропозиція діяла і раніше, однак тепер керівництво Vodafone прийняло рішення продовжити послугу до 28 лютого 2021 року включно. Суть пропозиції в наступному – незалежно від того, який пакет у вас діє, можна активувати опцію Vodafone Video PASS. Після цього абоненту буде надано безкоштовний доступ до YouTube Premium і безліміт для перегляду відеоматеріалів з сайту YouTube. Послугу можна активувати для телефону, але дивитися ролики на будь-яких суміжних пристроях, включаючи комп’ютери, планшети і СМАРТ-TV.

Безліміт буде діяти чотири місяці, після закінчення терміну дії послуги можна її продовжити, однак це буде вже платно. В добавку до унікальної для України пропозиції оператор забезпечує вигідні послуги в новому пакеті – SuperNet Start. Тарифний план можна замовити, оплачуючи 110 в місяць, натомість користувач отримає безліміт на дзвінки всередині мережі, на телефони інших українських провайдерів, а також безкоштовні хвилини для зв’язку з абонентами за кордоном. Крім цього SuperNet Start передбачає безкоштовні «метри» для використання інтернет-підключення, і все це за ціну, близьку до соціальних пропозицій Vodafone. Замовити SuperNet Start можна без підключення Vodafone Video PASS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

5 місць, які заборонено показувати на Google Maps

В минуле

Ці звички «вбивають» батарею смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво