Vodafone

84 Гб інтернету та 300 хвилин розмов: найдешевший тариф Vodafone

Кожна телекомунікаційна компанія в Україні самостійно вирішує, як саме їй залучати нових клієнтів, а пускають вони заради цього в хід всі засоби і методи. Виділитися на тлі своїх конкурентів вирішив стільниковий оператор «Vodafone», який є одним з учасників «великої трійки». Дана компанія вважає за необхідне запустити новий тарифний план, пропонує який дуже вигідні умови обслуговування і за дуже низькою на сьогодні ціною.


Новий тарифний план можна використовувати в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і в будь-яких інших електронних пристроях, яких зараз, в даний час, вкрай багато. Доступ до всіх послуг надається в мережах 2G, 3G і 4G LTE з середньою швидкістю 20 Мб / с. Такої пропускної здатності точно вистачить для вирішення будь-яких завдань, проте не варто забувати, що реальна пропускна здатність завжди відрізняється від теоретичної досить сильно. Точна швидкість інтернету залежить від віддаленості від базової станції, від навантаження на мережу компанії, від погодних умов і від безлічі інших чинників.

Vodafone

Щомісяця абоненту надають 300 хвилин дзвінків на всі номери України, в тому числі на міські, якщо їх виявиться занадто мало, то за допомогою послуги “багато розмов” можна отримати ще 700. Також в тариф включено 84 Гб інтернет трафіку в мережах 4G, але використовувати можна тільки 3 Гб в день, далі швидкість впаде до 128 кб / с. Про це в самому тарифі явно не вказано, але “дрібним шрифтом” все прописано максимально ясно.

Vodafone

Все це пропонує тарифний план “Vodafone SuperNet Turbo”, вартість якого складає всього 2,5 гривні в день або 75 гривень на місяць. На жаль, працює тариф далеко не скрізь, а тільки там де у оператора спостерігається нестача абонентів. Точно відомо, що можна підключитися на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м Кривий Ріг.

Back to top button