Vodafone і Монобанк вирішили зробити iPhone 12 доступнішим для українців

Зараз на головній

Vodafone спільно з Monobank заявили про те, що збираються зробити нові моделі айфонів – iPhone 12 і iPhone 12 Pro – більш доступними для українців. Починаючи з 23 жовтня і по 29 число можна замовити в магазинах рітейлінгової мережі дані смартфони за ціною в 31999 грн. Оформити їх можна в розстрочку, в розмірі до дванадцяти платежів, і отримати в подарунок eSIM – електронну сім-карту, яка має цілий ряд переваг в порівнянні зі звичайними картками.


Нова кредитна політика

Користувачі monobank зможуть оформити покупку з невеликими виплатами, так, iPhone 12 – від 2667 гривень в місяць, а iPhone 12 Pro – від 3334 гривень в місяць. Оформити розстрочку можна в будь-якому магазині рітейлінгової мережі Vodafone.

Як ми писали раніше, Монобанк буде повертати гроші за користування поштою. Буде збільшено розмір кешбеку за посилки, розширено перелік послуг в рамках акції, а також продовжено термін дії акційного предложенія.С першого жовтня усі, хто буде відправляти і отримувати посилки, розраховуючись карткою monobank, отримають п’ятнадцятивідсотковий кешбек. Він також буде нараховуватися на дрібні пакети, посилки, і EMS. Проект діє аж до 30 листопада 2020 року і діє в більш ніж 4 тис. автоматизованих відділень Укрпошти. Щоб взяти участь в акції, ви повинні бути клієнтом Укрпошти і власником карти monobank, а також не забути вибрати категорію кешбеку «Укрпошта» в мобільному додатку monobank в розділі «Партнерські програми», після чого розрахуватися за пересилку відправлення картою monobank в мережі POS-терміналів Укрпошти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей