Hardnews

Експерти: чи можна використовувати телефон під час зарядки

Фахівці IT-індустрії відповіли на хвилюючий користувачів питання – чи можна використовувати телефон, який знаходиться на зарядці, і чи зашкодить це апарату? Відповідь проста – можна, однак з оглядкою на деякі запобіжні заходи.


Фактично, зарядка батареї є вкрай енергоємним і енерговитратним процесом одночасно, так як джерело живлення піддається сильному навантаженню. Однак якщо телефон створений з урахуванням сучасних технологій, без застосування неякісних комплектуючих, а всі з’єднання підігнані один під одного без зазорів, то небезпеки немає. Коли ви використовуєте смартфон під час зарядки, то піддаєте його надвисокому навантаженню. Якщо технології дотримані, сучасна батарея витримає його без проблем, проте в разі застосування неякісних комплектуючих або недбалості збирачів контакти осередків можуть сильно нагріватися. В останньому випадку джерело живлення може перегрітися, а потім або згоріти, або (що гірше) вибухнути. Бувають і пасивні проблеми, які виникають через одночасне використання смартфона для зарядки і розваги – акумулятор буде зношуватися вдвічі швидше через збільшення напруги.

Підіб’ємо підсумки – якщо ваш телефон створений надійною і перевіреною часом компанією, а для підзарядки ви використовуєте «рідний» кабель живлення, то єдиною можливою проблемою вищесказаної тактики може бути уповільнення процесу зарядки при запуску «важких» додатків, на зразок ігор. А якщо смартфон був створений компанією, про яку відома тільки назва, то краще не ризикувати і дочекатися відключення кабелю від мережі, перш ніж почати використовувати гаджет за призначенням.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button