Як отримати товар з Аліекспресс і не потрапити за грати прямо на пошті

Ми хочемо попередити вас і показати, що замовляти категорично заборонено і чому.

Зараз на головній

Напевно тільки ледачий не замовляв товари на міжнародному майданчику AliExpress. Українці постійно замовляють там цікаві інструменти, гаджети та багато іншого. Але тут потрібно розуміти, що можна замовляти, а що ні.


Потрібно розуміти, що не кожен товар, який продається на Аліекпресс, потрапляє під закони України. Так, наприклад, постраждали багато людей, які без “задньої думки” замовили заборонені предмети. Ми хочемо попередити вас і показати, що замовляти категорично заборонено і чому.

1 – Ось наприклад, шикарна річ, USB-флешка з вбудованим диктофоном. (посилання для ознайомлення, не купуйте).

Одна дівчина замовила такий диктофон, тепер чекає на рішення суду за статтею КК України 359.1 За це їй грозить штраф від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2 – Справжня ручка шпигуна з відеокамерою і диктофоном. (посилання для ознайомлення, не купуйте).

Один хлопець замовив своєму тестю в подарунок, проте співробітники поліції такий вибір не схвалили. Даний товар так само потрапляє під статтю КК 359.1.

3 – Одяг або взуття.

Уважно замовляйте брендовий одяг, якщо є сумніви, наприклад замість adidas написано abibas , тоді краще відмовитися від покупки.

І це далеко не повний список, тому, перед тим, як замовляти сумнівний товар, обов’язково читайте відгуки, вивчайте статті, щоб уберегти себе від неприємностей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей