Sony Interactive Entertainment інвестує в нову студію та її перший проєкт

ДЖЕЙД РЕЙМОНД ЗАЙМАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯМ HAVEN — НОВОЇ МОНРЕАЛЬСЬКОЇ СТУДІЇ РОЗРОБКИ ВІДЕОІГОР, ЯКА ПРАЦЮВАТИМЕ НАД ОРИГІНАЛЬНИМИ ПРОЄКТАМИ ДЛЯ PLAYSTATION

Зараз на головній

Джейд Реймонд, засновниця Ubisoft Toronto і Motive Studios та одна з авторів популярної серії Assassin’s Creed, оголосила про створення Haven Entertainment Studios Inc., нової студії розробки ігор в Монреалі, Канада. Реймонд зібрала команду світового класу з більш ніж десятирічним досвідом спільної роботи над декількома неймовірно популярними іграми й франшизами. Назва була вибрана не випадково — ігри, які випускатиме студія, повинні будуть допомагати гравцям весело проводити час, самовиражатися і знаходити однодумців. На перше місце команда ставить для себе прозорість розробки та взаємоповагу.


Сьогодні Sony Interactive Entertainment підтвердила, що продовжить розвивати таланти й розширювати межі можливого, інвестуючи в нову студію та її перший проєкт, ексклюзивну гру для PlayStation, яка поки ще не була анонсована.

«Sony Interactive Entertainment цілком підтримує Haven та інвестує в майбутнє студії», — говорить Херм Хюльст (Hermen Hulst), голова PlayStation Studios. — «Ми розуміємо складнощі й переваги створення творчих команд з нуля, так само як і Джейд з її багаторічним досвідом роботи над найбільшими ігровими серіями. Ми впевнені у світлому майбутньому Haven Studios і в їхньому першому проєкті, який зараз знаходиться в розробці».

«Я дуже рада можливості повернутися до свого коріння і працювати з талановитою командою над новим проєктом», — заявила Джейд Реймонд, генеральний директор і засновник Haven Studios. — «Запуск незалежної студії за підтримки Sony Interactive Entertainment, видавця, який глибоко розуміє творчий процес створення ігор та відомий винятковою якістю своїх продуктів і турботою про гравців,  дає нам повну свободу для розширення меж можливого».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо простий спосіб в рази знизив витрату батареї на смартфоні

Рано чи пізно акумулятор смартфона починає підводити і показувати все менші показники автономної роботи. З цим можна змиритися, а...

Більше схожих статей