Softnews

На останній версії Android зламалися додатки

Обговорення
Android Messages

У смартфонах під управлінням  останньої версії Android зламалася функція перемикання між додатками. Про це повідомляє видання Android Police, яке звернуло увагу на скарги користувачів.


Судячи з повідомлень на офіційному форумі Android і публікацій на Reddit, через невідомий баг відключається багатозадачність ОС. Користувачі розповіли, що втратили можливість перемикатися між додатками за допомогою жестів – програмами, які запущені, але працюють у фоновому режимі. При спробі скористатися функцією багатозадачності операційна система викидає користувачів на головний екран. В основному на неполадки скаржаться користувачі смартфонів Google Pixel.

Android 11

Журналісти перевірили повідомлення власників Android-смартфонів і підтвердили, що проблема дійсно існує. У деяких випадках її можна вирішити за допомогою перезавантаження пристрою, однак цей метод працює не завжди. У матеріалі йдеться, що проблема з багатозадачністю спостерігалася і в ранніх бета-версіях Android 11, на що вказують дані з сайту Issue Tracker.

Стабільна версія Android 11 була випущена на початку вересня. ОС отримала ряд нововведень, що стосуються передачі повідомлень між користувачами і питань конфіденційності. В першу чергу операційна система буде доступна користувача флагманських смартфонів Google Pixel, потім вона буде розгорнута на телефонах інших виробників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 10 Pro – безумовний хіт серед доступних смартфонів

В минуле

Стало відомо, як в двічі продовжити життя смартфону на одній зарядці

В майбутнє

Також буде цікаво