Softnews

У Windows 10 повернулася одна з зручних особливостей Windows 7

Обговорення
Windows 10

Компанія Microsoft без особливого шуму відновила в операційній системі Windows 10 функцію «ери Windows 7». На це звернув увагу тематичний ресурс WindowsLatest.


У випущеному минулого тижня оновленні Windows 10 (збірка 19041.450) з’явилася сторінка опціональних оновлень, яка дозволяє отримати інформацію про необов’язкових апдейтах драйверів і не пов’язаних з безпекою функцій.

Ця функція усуває необхідність в отриманні оновлень драйверів через Диспетчер пристроїв (Device Manager) . Замість цього інформацію про необов’язкові оновлення можна переглянути в Налаштуваннях (Установки> Оновлення та безпека> Windows Update).

Windows 7

Відзначимо, що Windows Update (служба Windows Update) все ще встановлює деякі оновлення без дозволу користувача, якщо тільки він не припинив отримання апдейтів або не блокував їх за допомогою маніпуляцій з системним реєстром.

Нова функція з’явилася з виходом недавнього планового серпневого поновлення Windows 10 версії 2004, а для старіших версій ОС вона стане доступна найближчим часом. Інформація по апдейтах буде з’являтися на сторінці тільки якщо опціональне оновлення доступно для цього ПК і Microsoft схвалила і опублікувала драйвера OEM в каталозі Windows Update. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфони навчили визначати сп’яніння власника

В минуле

Як можна економити на мобільному зв’язку у будь-якого оператора

В майбутнє

Також буде цікаво