Softnews

Як відключити системні попередження в смартфонах Xiaomi та безглузді додатки від Google

Останнім часом, нас все частіше запитують про попередження в додатку «Провідник», на смартфонах Xiaomi: «Вміст цієї папки буде недоступний через системні обмеження, додані в Android R. Видаліть особисті файли з цієї папки якомога швидше».


Досить загрозливо, правда? Але покопавшись в Redmi Note 10 Pro, який якраз працює на Android 11 (R), нам вдалося вирішити цю проблему і отримати не тільки доступ до цієї папки (і папки Android / obb), але і домогтися безперешкодного копіювання, отже, навіть після оновлення проблем у вас не виникне.

Скріншот з стандартного провідника на Mi 9T

Отже, як тільки ваш смартфон оновиться до нової версії Android, при спробі зайти в папки «data» і «obb», ви побачите наступну картину:

При цьому, якщо ви захочете скопіювати файли з телефону в будь-яку з перерахованих вище папок (або навпаки), у вас це не вийде зробити, оскільки вони просто будуть недоступні.

Однак, якщо встановити на смартфон додаток «Mixplorer», видати необхідні дозволи і пройти в папку «Android», на екрані з’явиться меню, в якому потрібно буде натиснути на «Використовувати цю папку».

Після цього повний доступ до файлів, через це додаток, буде відновлений, а значить попередження від Xiaomi, перестане бути актуальним і переживати не варто.


Як бачите ми легко скопіювали файл з пам’яті телефону в папку android / data

Безглузда служба від Google

Список відключених додатків на наших смартфонах, поповнився ще одним, безглуздою функцією, яка відповідає за первинне налаштування смартфона, відразу після покупки або скидання.

Але потім, вона не несе абсолютно ніякої користі і якщо вже ми взялися за очищення смартфона від мотлоху, буде логічним відключити і її.

Але ви можете запитати: «А якщо я захочу скинути смартфон до заводських у мене будуть проблеми?» Ні, тому що після скидання, всі відключені вами додатки будуть відновлені з файлу прошивки, а отже боятися немає чого (перевірено).

Щоб прибрати її, заходите в уже знайоме вам меню Play Market (Довідка відгук -> Як видаляти і відключати додатки на пристрої Android -> Натисніть щоб перейти в налаштування додатків -> Ще -> Показати системні процеси), знаходите «Google One Time Init» і без проблем відключаєте.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button