Опубліковано перелік смартфонів, які першими отримають MIUI 12.5

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Розглянемо нову проміжну оболонку для смартфонів Xiaomi та Redmi – MIUI 12.5. Нещодавно офіційно опублікований список пристроїв, які першими зможуть оновиться. Перед тим, як перейти до самого переліку смартфонів, розповімо що зміниться в новій версії.


Фішки оновленої оболонки

  • Перша фішка – це налаштування кастомізації смартфона. Зміниться вид картинок, годинника, шрифтів, а також вид сканера відбитка пальця на екрані. Що виглядає досить симпатично – це те, що все це знаходиться в одному розділі. Не потрібно лазити по меню і шукати всі ці фішки.

кастомізація смартфона
Кастомізація смартфона

  • Друга фішка – оновлений звуковий асистент. Дуже круте оновлення. Тепер можна буде вибрати яка музична доріжка буде грати (з ютуб, або будь-який інший музичний супровід) при переході на інший сайт, месенджер або навіть гру. Сподіваємося, зрозуміло пояснили цей пункт.

голосовий помічник
Голосовий помічник

Оновили також статистику по батареї (можна подивитися цикл зарядки). Сюди ж додадуть синхронізацію смартфона до ноутбука (виведення зображення, передача файлів і автоматичні підключення). Додали нові локації для супер шпалер.

Cписок смартфонів з MIUI 12.5

  • Xiaomi Mi 11, Mi 10, Mi 10 Pro, Ultra, Mi 9 SE, Mi 9, Redmi K30, Pro і 5G. Redmi K20, Pro, Redmi 10X 5G і Pro. Redmi Note 9 і 9 Pro, Note 8, Note 7 і 7 Pro.

У списку ті смартфони, які першими отримають оновлення на території Китаю. Після успішного тестування MIUI 12.5 буде доступна і для глобальних версій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей