Опублікована інструкція по зміні номера телефону в Viber без втрати контактів і листувань

Зараз на головній

Представники спільноти месенджера Viber розкрили ще одну неочевидну особливість програми, яка дозволяє поміняти номер, але не втратити листування та контакти. Зробити це можна на будь-якому телефоні, однак тільки в рамках єдиної платформи.


Подробиці процедури

Як показує практика, популярний в Україні меседжер Viber сповнений незвичайних загадок і особливостей, про які часто користувачі навіть не здогадуються. Тому вони під час зміни номера телефону втрачають левову частку своїх контактів, так як створюють аккаунт в програмі з чистого аркуша. Але насправді цього робити не потрібно – ви можете перенести всі свої листування і адреси на новий номер, скориставшись зручною функцією всередині програми.

Щоб зробити це потрібно слідувати докладній інструкції.

  1. Спочатку необхідно перейти в налаштування особистого профілю і вибрати функцію «Змінити номер телефону».
  2. Вибрати один з двох запропонованих варіантів – з перевстановленням Viber або без нього. Якщо ви виберете перший варіант, то система спочатку зарезервує для вас резервну копію даних, щоб після переустановлення вони завантажилися в додаток.
  3. Завершити встановлення заново (якщо ви вибрали саме цю опцію) і насолоджуватися спілкуванням зі старими контактами на новому номері.

Дана опція доступна як для власників iOS, так і для власників Android. Єдине обмеження – можна переносити дані лише з однієї платформи на таку ж, тобто не можна зберегти контакти при переході з Android на iOS і навпаки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей