Без рубрики

Huawei готує власні карти, які будуть кращі за Google Maps

Обговорення
Huawei

Багато великих вендорів, включаючи Apple і Microsoft, давно обзавелися власними картографічними сервісами, але найпопулярнішим на мобільному ринку як і раніше залишається рішення Google. Huawei вирішила змінити ситуацію, що склалася – компанія оголосила про спільний c «Яндексом» запуск власного аналога Google Maps вже цієї осені.


Сервіс під назвою Map Kit буде розвиватися в партнерстві з російським «Яндексом» і американським Booking Holdings. Він буде підключатися до місцевих картографічних служб і охоплюватиме 150 країн і регіонів з підтримкою 40 мов інтерфейсу. Huawei також зможе використовувати свої телекомунікаційні базові станції в деяких країнах, щоб зробити супутникове позиціонування більш точним для користувачів своєї картографічної служби.

post image

Map Kit включатиме інформацію про дорожній трафік в режимі реального часу, навігаційну систему і функції доповненої реальності. За даними представників Huawei, функцію геолокації з використанням картографічних сервісів зараз використовують більше 50% мобільних додатків. Представники вендора відзначили, що мова йде не про готовий додаток – передбачається, що готові рішення на базі Map Kit будуть розроблятися партнерами компанії.

Реліз Huawei Map Kit відбудеться в жовтні поточного року. Надалі Huawei планує представити розробникам і інші інструменти розробки. У список увійшли Site Kit, Location Kit, Drive Kit, Scan Kit і інші API для створення різних сервісів, що входять в екосистему вендора.

джерело: gizmochina.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Разом з PlayStation 5 покажуть The Last of Us Part 2 та PlayStation VR 2

В минуле

Популярність 5G мереж росте надшвидкими темпами

В майбутнє

Також буде цікаво