Названо кращий додаток для аналізу стільникової мережі

Зараз на головній

Читачі часто нас просять порадити якусь програму, щоб подивитися рівень, якість сигналу, робочий діапазон частот і інші характеристики мережі оператора. Застосувань цієї інформації безліч: від настройки підсилювача сигналу або поліпшення швидкостей передачі даних на модемі до простої цікавості. Розповідаємо вам про кращі, на нашу думку, програми для аналізу мережі на смартфоні.


Network Signal Guru

 По набору функцій і інформації про мережу, яку можна подивитися вона скоріше ближче до професійних програмам. NSG останніх версій працює з усіма стандартами і технологіями від 2G до 5G.

Крім базової інформації про номер робочого діапазону і конкретного каналу, його ширини, рівень і якість сигналу, інформації про інші видимі ​​соти, ця програма надає і інші більш спеціалізовані відомості. Наприклад про режим роботи MIMO в 4G, відсоток помилок на каналах UL і DL, використовуваній схемі модуляції і багато іншого.

Network Signal Guru
Network Signal Guru дає можливість переглядати докладні характеристики з’єднання з мережею

Також NSG дозволяє аналізувати сигнальні повідомлення і виводити зібрані дані на карту, що практично надає можливість проводити невеликі драйв-тести з аналізу мережі в певному районі або на маршруті слідування. Це одне із завдань співробітників стільникового оператора, що займаються налаштуванням мережі.

Зрештою, Network Signal Guru дозволяє блокувати смартфон не тільки в певній технології чи діапазоні, а й конкретному номері каналу. Це вже дійсно професійний рівень, хоча деякі функції платні.

Є можливість проводити виміри сигналу по маршруту слідування та аналізу сигнальних повідомлень між смартфоном і мережею

Є дві важливі умови для роботи Network Signal Guru. По-перше, для неї потрібно надати права super user і Root-доступ. Через таке втручання деякі інші додатки, наприклад для мобільного банкінгу, відмовляються працювати.  По-друге, NSG можна встановити тільки на Android-смартфон з процесором Qualcomm.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей