Softnews

Valve підтвердила факт розробки Half-Life 3 кілька років тому

В Steam опублікували свіжий інтерактивний документальний фільм Half-Life: Alyx – Final Hours, автором якого є популярний ігровий журналіст Джеффа Кіл. Крім того, що в ньому розповідається про створення новітньої гри Valve для шоломів віртуальної реальності, в ньому компанія також підтвердила факт розробки Half-Life 3 кілька років тому.


Варто відразу зазначити , що, судячи з усього, розробник в результаті закинув ідею з випуску гри, так як з моменту розробки пройшло досить багато часу – близько шести років. Але навіть незважаючи на це, вкрай цікаво поглянути на те, якою могла б бути третя частина пригод Гордона Фрімена.

Основою Half-Life 3 повинен був стати внутрішній двіжок Valve – Source 2. Відмінною особливістю гри виступала випадкова генерація практично всього: так, наприклад, гра сама створювала будівлю, після чого ставила для гравця певну мету. Також гра сама займалася прокладанням маршруту, по ходу якого генерувала всередині будівлі супротивників. Сюжет же повинен був подаватися в відрізках між рівнями.

За словами представників Valve, розробка проекту зайшла досить далеко, але через неготовність Source 2, Half-Life 3 все ж було вирішено скасувати.

Back to top button