Монобанк впровадив функцію, яку треба обов’язково включити

Зараз на головній

В останній версії додатку Monobank з’явилися нові можливості, в тому числі, стало доступним і блокування автоматичного списання коштів. Тепер в додатку можна зберегти свої кошти і встановити ліміт їх списання на користь популярних сервісів, які дуже часто роблять це самостійно, без підтвердження.


В оновленій версії додатку стали доступними нові функції, саме це не може не тішити клієнтів банку. З’явилися і нові переваги, але головним, що виділяється серед всього, стало блокування автоматичного списання коштів. Саме цією функцією задоволеними лишилися більшість користувачів.

Слід пам’ятати, що така можливість є лише у останньому оновленні, тому слід скачати останню версію з Google Play або ж в AppStore. Монобанк повідомляє також і про те, що навіть коли буде заблоковано автоматичне списання, це не буде означати, що платну підписку скасовано на той чи інший ресурс. Просто сервіс не зможе дістатись до ваших коштів. Але є одне велике але, і полягає воно в тому, що такі сервіси можуть накопичувати заборгованість, якщо на ньому не скасувати підписку. Якщо ж цього не зробити, коли ви знову забажаєте повернутися до сервісу, він може зняти набагато більшу суму, ніж ви розраховували, тому слід бути досить обачними і звертати увагу на всі деталі.

Як активувати функцію?

Це робиться досить швидко і просто. Достатньо лише відкрити додаток і перейти до розділу «Інші платежі», а там у вкладці «Онлайн платежі» буде доступне налаштування, де і можна змінити налаштування автоматичного списання коштів.

Що ще нового?

На сьогоднішній день в додатку Монобанку можна робити переказ в подарунок, а також додавати святкову анімацію або ж записи, які залишаться в пам’яті назавжди.
Також доступним стало поповнення зарубіжних номерів більше ніж 714 операторів по всьому світу і 145 країн. Було додану і функцію, яка буде автоматично проводити поповнення депозитів в зазначений час.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей