Стало відомо, як відключити всі непотрібні додатки MIUI

Зараз на головній

Оскільки багато користувачів бажають позбутися від додатків Google і іншого, не потрібного в смартфонах Xiaomi мотлоху, ми постійно отримуємо питання про те, який із способів найпростіший?


Ця стаття є відповіддю, адже після прочитання ви зрозумієте, що тепер вам не потрібно навіть запам’ятовувати назви пакетів, вивчати списки на відключення і ламати голову над тим, що можна відключити, а що не можна.

Всі дії будемо показувати на прикладі Redmi 7A (MIUI 12, Android 10), який було скинуто до заводських налаштувань, і старенького ноутбука на Windows.

До справи

Рекомендуємо дочитати статтю до кінця і тільки потім приступати до відключення, щоб у вас була повна картина всіх дій і фінального результату.

В кінці статті ви знайдете посилання на скачування архіву з драйвером і програмою «ADB App Control», яка нещодавно оновилася і отримала нові функції, для швидкого відключення системних додатків.

MIUI секрети

Розпакувавши підготовлений нами архів, ви спочатку встановлюєте драйвер (права кнопка миші -> встановити), а після і саму програму на ваш комп’ютер.

MIUI секрети

Потім заходите в «Налаштування» смартфона і активуєте меню «Для розробників» (Про телефон -> 8 натискань на «Версія MIUI»). Далі прямуєте в: Налаштування -> Інші параметри -> Для розробників -> Налагодження по USB і активуєте цю функцію, натиснувши «Прийняти» після 5 секундного очікування.

MIUI секрети

Запускаєте встановлену раніше програму і підключаєте смартфон до ПК, активувавши режим передачі файлів і дозволивши налагодження на вашому комп’ютері.

MIUI секрети

Після цього натискаєте «Скасування» у вікні з пропозицією установки «ACBridge» і натискаєте на кнопку «Перевірити пристрій», а потім на кнопку «Завантажити».

 

У цей момент, програма автоматично сканує ваш смартфон на наявність непотрібних додатків і видає вам список з рекомендованими для відключення програмами.

Як бачите, на Redmi 7A аж 25 небажаних програм

Нам потрібні карти Google на цьому смартфоні, тому ми прибрали їх зі списку

Все що вам залишається зробити, це подивитися, чи немає в цьому списку потрібних вам додатків (якщо такі є – просто зніміть галочку навпроти імені), потім натиснути на «Вибрати» -> Відключити -> Роз’єднати. Після чого всі вибрані вами програми будуть відключені, отже, перестануть займати місце в пам’яті та витрачати ресурси системи.

MIUI секрети

Але якщо раптом, якийсь з відключених додатків знову знадобиться вам, його завжди можна повернути на смартфон, вибравши в програмі пункт «відключений», зазначивши його галочкою і натиснувши «Включити» -> Застосувати

MIUI секрети

Думаю ви погодитеся, що способу простіше поки що не придумано. При чому актуальний він, для будь-яких смартфонів, незалежно від версії MIUI (на більшості моделей від інших виробників теж можна).

Файли для завантаження

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї,...

Більше схожих статей