Смартфон Samsung поставив рекорд швидкості 5G

Зараз на головній

Інженери Samsung поставили рекорд швидкості в мережах п’ятого покоління. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті компанії.


У корейській компанії уточнили, що рекордна швидкість передачі даних – 5,23 гігабіт на секунду – була досягнута в лабораторних умовах. Представники корпорації зробили акцент на тому, що домоглися цього результату за допомогою «комерційного пристрою з 5G» – Galaxy S20 +. Також в тестуванні використовувалися радіомодулі з підтримкою зв’язку четвертого і п’ятого поколінь.

Фахівці конкретизували, що передача даних була заснована на технології E-UTRAN New Radio Dual Connectivity (EN-DC). Вона дозволяє операторам мобільного зв’язку збільшувати швидкість 5G за допомогою 4G. У лабораторії інженери об’єднали зв’язок 4G з смугою 40 мегагерц і зв’язок 5G mmWave з частотою 800 мегагерц.

«Операторам необхідно максимально ефективно використовувати обмежені ресурси спектра, щоб підвищити цінність 5G», – заявив головний аналітик компанії GlobalData Ед Губбінс (Ed Gubbins). У повідомленні компанії говориться, що попередній рекорд швидкості 5G на смартфонах Samsung, поставлений в 2019 році, становив 4,3 гігабіт на секунду. У 2018 році, коли інженери корпорації почали тестувати стандарт, був досягнутий рекорд 1,7 гігабіт на секунду.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей