Запрацював сервіс, який вміє “оживляти” людей на фото

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Нейромережі дають воістину безмежні можливості для модифікації фото і відео. У цьому можна переконатися на власні очі, випробувавши нову фічу від сайту MyHeritage. За допомогою MyNostalgia – саме так називається сервіс – можна вдихнути нове життя в старі фотографії. Причому в буквальному сенсі, адже люди на фото після обробки починають досить реалістично рухатися, майже як на «чарівних» картинах з фільмів про Гаррі Поттера.


Сайт MyHeritage являє собою велику сімейно-орієнтовану соціальну мережу, в якій можна створювати сімейні акаунти і знаходити своїх родичів, складаючи докладні генеалогічні древа в глибину поколінь. Без фотографій тут зрозуміло нікуди, і з огляду на тематику сайту, функціонал для модифікації старих знімків напрошувався сам собою.

В силу всім зрозумілих причин, у багатьох людей вже немає можливості особисто познайомитися з деякими своїми родичами. Від них залишилися лише вицвілі знімки і чужі розповіді, за якими можна отримати лише обмежене уявлення про людину. MyNostalgia, звичайно, родича не поверне, але зате дозволить подивитися на його обличчя в русі. 

Випробувати сервіс особисто можна за цим посиланням . Він анімує будь-які знімки, необов’язково старі, головне, щоб на зображенні було чітко видно обличчя людини. Це швидко і безкоштовно. Правда, щоб побачити результат, доведеться зареєструватися. Ну і пресет для анімації поки що один для всіх, хоча все одно виглядає вражаюче. 

До речі, оживити можна будь-яку особу, не тільки реальну людину. Так що будьте готові до напливу дивних мемів, створених з її допомогою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей