Секретні тарифи мобільних операторів – що це, і чи можна підключити?

Зараз на головній

Тарифи мобільних операторів в Україні не обмежуються тільки тими варіантами, які пропонують в салонах і на офіційних сайтах. Існують і приховані тарифи, які звичайним людям доступні з деякими зусиллями. Підключити їх можна тільки декількома способами, проте умови таких тарифів повністю виправдовують зусилля.


Розповідаємо, що таке секретні тарифи, для кого вони створені, і як їх підключити звичайним людям.

Що таке секретні тарифи?

Секретні тарифи – невеликий список тарифів мобільних операторів, які пропонують особливі (більш вигідні) умови клієнтам. Практично у кожного великого оператора є свій секретний список. У якихось операторів таких тарифів більше (Vodafone), у якихось менше або зовсім немає. Наприклад, компанія lifecell заявляє, що не має прихованих тарифів, тому і підключити більш вигідні умови її абоненти не зможуть.

Добре відомі секретні тарифи від Vodafone, їх там ціла серія:

Для кого створюються приховані тарифи?

Перш за все, приховані тарифи створюються для абонентів з особливими привілеями. До них відносяться великі компанії, які здійснюють купівлю SIM-карт у великій кількості для своїх співробітників. В обмін мобільний оператор надає цій компанії більш вигідні умови. Найчастіше такі компанії не використовують всі SIM-карти, а продають їх частину. Деякі саме так отримують номер з вигідним тарифом, проте є і більш прості і зручні способи.

Крім компаній-закупівельників приховані тарифи надаються співробітникам і їх родичам. Більшості операторів досить імені та прізвища абонента, щоб підключити йому непублічний тариф. Деякі компанії вимагають ксерокопію паспорта, щоб запобігти нелегальному поширення вигідних тарифів своїми ж працівниками.

Як підключити секретний тариф звичайній людині?

Найпростіший спосіб підключити прихований тариф – змусити оператора його надати. Для цього багато хто виконує наступні дії:

  1. Залишають заявку на перехід до іншого мобільного оператора зі збереженням номера.
  2. Чекають кілька днів реакції оператора.

У більшості випадків, компанія не захоче втрачати клієнта, тому запропонує йому тариф краще. Якщо цього не відбудеться, можна відкликати заявку. Спосіб не пов’язаний з ризиками, однак і гарантією отримання прихованого тарифу він не є.

Також ходять чутки про те, що якщо не поповнювати рахунок декілька місяців, то вам запропонують подібний тариф. Цей метод дуже неточний, у деяких абонентів на це пішло більше року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей