Hardnews

Названо ознаки того, що у вас є залежність від смартфона

У сучасному світі у багатьох гостро стоїть проблема залежності від смартфона. У нашому матеріалі ми розповімо про основні ознаки, що вказують на те, що вона у вас дійсно є і пора бити на сполох.


Ви віддаєте перевагу смартфону перед живим спілкуванням

Один з найбільш тривожних знаків. Немає нічого страшного в тому, щоб зайти в інтернет і перевірити пошту або пограти в щось, поки ви їдете в метро або таксі, але, якщо ви займаєтеся цим цілодобово – у вас точно проблеми.

Особливо страшні ситуації, коли люди сидять в телефоні під час дружніх застіль.

Смартфон – перше, що ви берете в руки, коли прокидаєтеся

Ще один тривожний знак, який вказує на те, що у вас є залежність від смартфона. Турбуватися варто і в тому випадку, якщо мобільний гаджет – останнє, чим ви користуєтеся перед сном.

Ви берете смартфон з собою в ванну або туалет

Цей момент вказує на те, що ви і 5 хвилин не можете провести без свого смартфона. Небезпека полягає і в тому, що ви можете упустити телефон в унітаз або ж заповнену водою ванну, що за підсумком призведе до необхідності витрачати гроші на ремонт або купівлю нового пристрою.

Ви відкладаєте важливі справи або роботу через смартфон

Серйозна проблема, яка значно знижує вашу продуктивність і може привести до таких сумних наслідків як звільнення з роботи.

Як тільки ви помітите, що ви сидите в телефоні замість того, щоб готуватися до зустрічі з друзями / подругою або виконувати свої обов’язки на роботі – починайте змінюватися.

Як тільки ви чуєте, що прийшло повідомлення – біжите його перевіряти

Нічого страшного не станеться, якщо ви відповісте на повідомлення з невеликою затримкою. Напевно в глибині душі ви і самі це розумієте, але прихильність до смартфону настільки сильна, що логіка відходить на другий план.

У нашій статті ми розповіли про основні ознаки того, що у вас є залежність від мобільного телефону. Якщо в хоча б одному з них ви впізнали себе – саме час задуматися і спробувати провести хоча б день без смартфона.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало известно, когда в Украину придет спутниковый интернет от Илона Маска

В минуле

Стало відомо, чому ніколи не можна повертати гроші, які вам переказали випадково

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle