Softnews

Глобальна версія MIUI 12.5 буде гіршою від китайської

В одній з недавніх статей ми розповідали вам про те, як записатися на бета-тестування оновленої MIUI 12.5, яку ми всі так чекаємо.


Однак, чим більше проходило часу, чим більше тестів проводилося користувачами різних форумів, тим більше явно вимальовувалася картина, що нам з вами (подібно фанатам Apple) запропонують лише «огризок» справжньої MIUI 12.5.

У цій статті ми розповімо про функції, яких ми на жаль не побачимо в глобальній версії нової прошивки, а так само поділюся досвідом використання 12.5 для китайського регіону.

Не така швидка?

Ми звернули увагу на відмінності в презентаціях нової MIUI для Китаю і глобального ринку занадто пізно. Спочатку, на презентації нам розповіли, що системні програми (як і сама система), тепер займають на 30% менше місця в пам’яті смартфона, а його загальна автономність навпаки зросте на 35%, за рахунок зниження навантаження на процесор.

Але в анонсі для глобального ринку, ці цифри виглядали вже не так переконливо:

  • на 22% менше використання процесора
  • на 15% менше енергоспоживання

Нам вдалося протестувати смартфон з китайською версією протягом декількох годин і можемо сказати, що по відчуттях автономність дійсно зросла.

Варто розуміти, що це не межа і оптимізація буде поліпшуватися від версії до версії.

Але якщо взяти до уваги наявність Google сервісів, додаткові фонові процеси, синхронізацію, встановлений мотлох, а так само не настільки істотне поліпшення роботи глобальної прошивки, ми отримуємо приблизно 10-15 відсотковий приріст автономності смартфона, при ідеально налаштованій роботі системи (але це ж Xiaomi і
“ідеальна настройка” може бути тільки в лапках)

Не така красива?

З облікового запису одного з супер-тестерів, нам стало відомо, що в глобальній версії відсутня функція «MIUI +», яка потрібна для зв’язку телефону і ПК. Хочеться вірити, що це тимчасово, так як ніяких складнощів, крім перекладу і налагодження відображення особисто ми не бачимо.

Але другим за значимістю погіршенням, стало відсутність нової системи тактильної віддачі та зворотного зв’язку, а так же урізана плавність в управлінні жестами. Адже різноманітність реакцій смартфона на дії користувача, істотно оживляє загальне враження від використання оболонки будь-якого девайса.

Крім цього, власники бюджетних моделей недорахуються левової частки нових анімацій, адже Xiaomi вирішили, що слабкі процесори будуть занадто сильно завантажені (як і у випадку з живими шпалерами) і система буде не такою спритною (як ніби на бюджетних смартфонах нинішня прям літає).

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Whatsapp відключить мільйони незгодних користувачів в травні

В минуле

Стало відомо, що роблять мобільні оператори, коли абонентів для станції стає забагато

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle