Статті

Як отримати оновлення MIUI 12.5 одним з перших

MIUI 11

8 лютого «Xiaomi» офіційно представить глобальну версію MIUI 12.5. У цьому оновленні буде не тільки значно збільшена продуктивність системи, але і зменшена кількість займаної пам’яті і витрата заряду акумулятора. Це оновлення виглядає навіть більш значущим, ніж перехід з MIUI 11 на MIUI 12


Буквально вчора був відкритий набір в тестувальники, і ця стаття докладно розповість (і покаже) як отримати на свій смартфон нову версію прошивки одним з перших.

Відразу месимо зауважити, що власники далеко не всіх смартфонів мають можливість протестувати MIUI 12.5. Поки бета-тестування відкрито для наступних моделей:

Якщо вашого смартфона немає в списку, не переживайте, він буде поповнюватися, а спосіб реєстрації залишиться таким же

На вашому смартфоні повинна бути встановлена глобальна прошивка ( EU або MI ), подивитися це ви можете зайшовши в «Налаштування» -> Мій пристрій -> рядок «Версія MIUI».

Приступаємо

По-перше, на вашому смартфоні повинен бути виконаний вхід в Mi-аккаунт. Перевірити це (або виконати вхід) ви можете зайшовши в «Налаштування» -> Mi аккаунт

Якщо у вас вже є активний акаунт, нічого робити не потрібно, а якщо немає, можете створити його за допомогою Google, натиснувши на відповідний значок.

Далі переходите на сайт реєстрації (посилання) і починаєте заповнювати коротку анкету.

Щоб приступити, натискаєте на кнопку «Agree and Start»

Далі слід прийняти формальну угоду на обробку даних Mi аккаунта, ця дія абсолютно безпечна, а всі дані, що збираються – анонімні, так що можете не переживати.

Потім вказуєте що вам більше 18 років. Це теж формальність, адже навіть якщо це не так, перевіряти ніхто не буде.

Після цього вам потрібно ввести ваш Mi ID (цифри з Mi аккаунта). Знайти їх ви можете перейшовши в «Налаштування» -> Mi аккаунт.

В наступному полі потрібно ввести IMEI вашого смартфона. Щоб дізнатися його, введіть комбінацію * # 06 # і перепишіть всі цифри до знака «/» в графу на сайті.

На наступних трьох екранах вибираєте модель вашого смартфона і регіон прошивки.

Ну і нарешті, підтверджуєте факт того, що ви розумієте, що бета-версії можуть містити помилки (які природно будуть виправлені).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар пополнит счет некоторым абонентам на 6000 гривен, но есть условие

В минуле

Що буде якщо відвідувати сайти без замочка в адресному рядку

В майбутнє

Також буде цікаво