Статті

4 типи найбільш непотрібних додатків на Android

Обговорення
Непотрібні додатки

Розробники на цьому заробляють і часом вводять в оману звичайних користувачів .. Редакція GSMinfo вирішила розібратись з тим, що не варто навіть і ставити на ваші смартфони:


  • Медичні додатки, які виміряють вам пульс, тиск, зір, і навіть кардіограму. А також ставлять діагнози шляхом відповідей на питання.Все це створено виключно в розважальних цілях (це написано дрібними літерами в угоді). Точності у такого виміру немає абсолютно ніякої;
  • Фінансові додатки, які за вас будуть заробляти гроші. Якщо ви щось і заробите, то напевно поріг для виведення буде величезним і цю суму ви ніколи чисто технічно не зможете подужати (наприклад Майнінг криптовалюти) і відповідно вивести.Або ж просто вашим пристроям будуть користуватися для незаконних цілей;
  • Різні езотеричні і магічні додатки. Для прикладу це гороскопи і передбачення, які в більшості випадків генерується автоматично.
  • Різні програми для визначення чогось по фотографії або по звуку. Імовірність, що вони скажуть правду дорівнює часткам %, наприклад додатки для вимірювання стиглості кавуна, різні шумоміри, відлякувачі комах за рахунок звуку і інші сумнівні додатки.Але ось гітарний тюнер практично точно може налаштувати гітару.

Також сюди ще входить і компас – якщо ви перебуваєте поза зоною дії мобільної мережі, то реально буде складно орієнтуватися за компасом, так як він достовірно нічого не покаже через низьку якість датчика Холла в смартфоні.

GPS

Також не варто забувати, що додатки типу «Навігатор» можуть бути марні при відсутності Інтернету якщо не завантажені карти і смартфон дешевий.

Інакше б всі професійні туристи користувалися б смартфонами, і не купували дорогі GPS навігатори.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Які програми не можна ставити на смартфон щоб не стати жертвою шахраїв або хакерів

В минуле

Взяв трубку – втратив всі гроші: на які номери ніколи не можна відповідати

В майбутнє

Також буде цікаво