Hardnews

Китай заборонить надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів

У Китаї розробили проект постанови, яка забороняє випускати надшвидкі бездротові зарядки для смартфонів. Мова йде про пристрої потужністю вище 50 Вт.


Xiaomi вже давно випускає такі бездротові зарядки. Але тепер компанії загрожують обмеження влади. Справа в тому, що подібні пристрої можуть засмітити радіоефір перешкодами, а значить нашкодити службам радіозв’язку.

За постановою з 1 січня 2022 року в Китаї не можна буде використовувати бездротові зарядні пристрої потужністю понад 50 Вт. Крім того, влада контролюватимуть діапазони для бездротової передачі енергії. У постанові сказано, що мобільні та портативні пристрої бездротової зарядки можуть працювати тільки в діапазонах 100,2-148,5 кГц, 6765-6795 кГц і 13553-13567 кГц.

Раніше пройшли чутки, що прийдешній Xiaomi Mi 11 Pro отримає підтримку дротової і бездротової зарядок потужністю 67 Вт. Якою буде її доля в Китаї, неясно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Украинцам подготовили новые штрафы – нарушители заплатят до $800

В минуле

Стало відомо, як самостійно звільнити місце для файлів на будь-якому Android смартфоні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle