Hardnews

Oclean X Pro Elite – зубна щітка з власною ОС на борту

Звичайні зубні щітки — це вже минуле століття. У них величезна кількість недоліків. Так, люди, які страждають від кровоточивості ясен, змушені після кожної гігієнічної процедури спльовувати кров або відчувати в роті неприємний мідний присмак. Такі щітки також часто не можуть потрапити у важкодоступні місця, наприклад, ними дуже важко почистити зуби в глибині рота. Тому зараз все більше і більше людей користуються спеціальними електронними зубними щітками, які цих недоліків не мають.


Існує безліч виробників, які випускають нові моделі ледь не щодня, тому коли людина вперше вирішує придбати для себе електронну щітку, вона постає перед дуже важким питанням: яку конкретно модель обрати? Нам здається, що ідеальним варіантом будет нова електронна зубна щітка Oclean X Pro Elite, і зараз ми розповімо вам про неї більше.

 

 

Чим хороша електронна зубна щітка Oclean X Pro Elite?

Кожна електронна зубна щітка має певні особливості. Oclean X Pro Elite може похвалитися цілим рядом приємних “фішок”, яких більше немає ні в кого. Можливо, є деякі, але не всі одразу.

 

Серед цих “фішок” є так звана функція “Intelligent touch” яка дозволяє вам налаштовувати спосіб чистки зубів, в тому числі силу натискання та інші важливі параметри. Існує в ній також функція виявлення тих самих проблемних “сліпих” зон, у яких найчастіше залишаються залишки їжі та шкідливі мікроби, які стають потім причиною неприємного запаху та інших проблем, в тому числі захворювань ясен та зубної емалі. Ви можете налаштувати нагадування про необхідність перейти до іншої зони після кожних тридцяти секунд. Усього процес чищення зубів займає дві-три хвилини в залежності від ваших параметрів.

ocean

Очищення зубів здійснюється за допомогою електричного механізма з силою натиснення та швидкості вібрації, яка гнучко налаштовується відповідно до ваших вподобань та індивідуальних особливостей і потреб.

Електронна зубна щітка оснащена спеціальним ком’ютером зі спеціальною операційною системою Oclean OS. Її користувацький дизайн було оновлено у цій моделі, що дозволяє більш зручно керувати усіма головними функціями щітки. Наприклад, результати чистки зубів графічно відображаються на моделі зубів на сенсорному екрані гігієнічного приладу.

Для того, щоб включити електронну зубну щітку, вам не треба натискати ніякі кнопки. Для запуска достатньо просто взяти прилад в руки та піднести його до рота. Це дозволяє обійтися без зайвих проблем, наприклад, із кнопками, що починають западати аб забруднюються.

Часто “болючою темою” є гучність, з якою зубна щітка працює. Такої проблеми у Oclean X Pro Elite немає. Її гучність нижча за сорок п’ять децибел. Отже, коли ви прокидаєтеся рано вранці та чистите зуби, ви не заважатимете спати членам своєї родини. Іншою проблемою є час, який щітка тримає зарядку, та, відповідно, час, який необхідний для заряджання. Із цим все також гаразд — заряд щітка тримає протягом тридцяти п’яти днів, а повне зарядження займає всього лише три з половиною години.

Коштує новинка $59.99, придбати її можна тільки на офіційному сайті виробника.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button