Бізнес та акції

Новий конкурент Monobank і «ПриватБанк» прийшов в Україну

ПриватБанк

Банківська сфера України знову перебуває в хиткому положенні – на ринок вийшов з бета-тестом новий онлайн-банк під назвою «Ізібанк» (Izibank). Даний продукт, що належить Ганні Тігіпко, є повністю автономним інтернет-банком, який пропонує ті ж функції, що і Monobank.


Варто зауважити, що ця фінансова установа вже давно знаходиться на стадії тестування сервісів, фінальне бета-тестування тривало кілька місяців. Зараз же відбувся офіційний вихід фінустанови на ринок. Додатки Izibank вже доступні для скачування і установки на Android і IOS в магазинах Google і Apple. Щоб зареєструватися і відкрити свій рахунок, користувачі повинні будуть надати операторам свої документи (код ІПН, ID-карту або паспорт), а потім отримати спеціальну картку, яка буде прив’язана до особового рахунку. Під час реєстрації вам будуть запропоновані варіанти доставки карти – можна або прийти в спеціальний пункт видачі, які розміщені в 40 населених пунктах України, або замовити її поштою з доставкою додому.

На даний момент невідомо, чим саме Izibank буде залучати нових клієнтів. Відомо, що його творцем і власником фінустанови є дочка Сергія Тігіпка, власника групи ТАС, Анна Тігіпко, тому у проекту є серйозна фінансова підтримка. Позиціонується «Ізібанк», як основний «вбивця» і конкурент «Монобанку», проте пропонує практично ідентичний з опозиціонером набір послуг. Так як чимось аудиторію потрібно буде переманювати, можна припустити, що новий банк стане пропонувати «краще і дешевше», тому слід ознайомитися з асортиментом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

З’ясувалися причини блокування переказів в «ПриватБанк»

В минуле

Видаліть негайно: популярний додаток для Android виявилося небезпечним

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle