Бізнес та акції

Дістанеться кожному українцю: Монобанк масово видає карти

Представники українського банку Monobank повідомляють, що їх установа зайняла третє місце в питанні емісії карт (кількості випущених карток за місяць). На даний момент фінустанова поступається тільки «китам» української індустрії – «ПриватБанк» та «ОщадБанк».


Дану інформацію надав Олег Горохівський, співзасновник проекту, розмістивши відповідні дані на своїх сторінках у соціальних мережах. Як доказ Горохівський вказав посилання на статистику НБУ, згідно з якою кількість карт «Універсал-Банку» і Fintech Band, випущених за один місяць, склало цифру в 2,5 мільйона. Співзасновник «монобанк» зазначив, що дане досягнення було зафіксовано ще в серпні 2020 року, таким чином банк обійшов свого конкурента «Райффайзен Банк Аваль», який в цей період зареєстрував 2,321 мільйона карт.

Монобанк

Горохівський додав, що Monobank розвивається дуже швидко, досягаючи показника в 100 тис. нових користувачів в місяць. Нещодавно була зафіксована ще одна видатна для фінустанови подія – в день банк випустив 18 103 нових карт, таким чином поставивши особистий рекорд. У минулому за добу максимум становив 5 564 нових клієнтів. Якщо установа збереже високі темпи розвитку, то незабаром ми зможемо побачити показник в 3 млн клієнтів.

У такому ж вражаючому режимі розвивається і додаток «монобанк». Він почав роботу в листопаді 2017 року, а до 2019 активними користувачами стали вже 1 мільйон громадян України. У серпні 2020 року в додатку зареєстровано 2,5 мільйона учасників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button