Новини

Samsung Galaxy S10 +: вийшла нова версія для самих нетирплячих

Ще в травні ми дізналися, що Samsung готує смартфон Galaxy S10 + Olympic Games Edition, вихід якого, як нескладно здогадатися, приурочений до літніх Олімпійських ігор 2020. Правда, в продажу такий апарат з’явиться за рік до цих самих ігор.

Якщо точніше, як повідомляється, смартфон стане доступний для замовлення 24 липня, а поставки почнуться 26 липня. При цьому, нагадаємо, така модифікація буде випущена обмеженим тиражем – 10 000 одиниць. До того ж продавати таку версію буде тільки японський оператор NTT DoCoMo.

Вартість смартфона трохи перевищить 1000 доларів і складе 1062 долара. За ці гроші покупець отримає не тільки ексклюзивну версію флагмана Samsung, але і аналогічним чином оформлені бездротові навушники Galaxy Buds.

Судячи по свіжих зображеннях, користувачі також отримають спеціальні шпалери для робочого столу і зображення для режиму Always On Display.

Навряд чи варто сумніватися в тому, що в наступному році до цих же Олімпійських ігор будуть випущені ще чимало смартфонів з подібним оформленням, причому і компанією Samsung в тому числі. Так що Galaxy S10 + Olympic Games Edition націлений на самих нетерплячих.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button