Новини

Автоцивілка: що потрібно знати про страхування

автоцивілка

Одразу після придбання авто потрібно оформити автоцивілку, чи ОСЦПВ. Це обов’язковий поліс, який від водіїв вимагає законодавство. Важливо отримувати поліс в перевірених компаніях, а не купувати його біля дороги. Такий папірець буде коштувати дешевше, але компенсації у разі потреби ви не отримаєте. Страхування – це те, на чому не треба заощаджувати.


Оформити поліс ОМЦВП пропонує компанія Оранта. Це перевірена часом та українцями організація, яка гарантує якість послуг.

Особливості ОСЦПВ

Така страховка видається всім водіям, її потрібно регулярно оновлювати. Проте є пільгові категорії громадян, яким не потрібно покупати поліс, це стосується:

  1. Інвалідів першої групи, які особисто керують власним авто.
  2. Людей, які керують авто, що належить інвалідам першої групи у їх присутності.
  3. Людей, які стали інвалідами внаслідок Революції гідності.
  4. Учасників бойових дій.

Пенсіонери та інваліди другої категорії теж отримують пільги, для них поліс коштує на 50% дешевше.

Авто цивілка розповсюджується на такі випадки:

  1. Аварія, у який ви не винні. У цьому разі компанія покриє витрати на ремонт авто та лікування, якщо це потрібно.
  2. Аварія, у який ви винні. У такому випадку компанія покриє збитки постраждалої сторони, а винуватець буде ремонтувати машину за свої кошти.
  3. Аварія, у якій винні обидві сторони. У такому разі вони отримають однакові по розміру виплати.

На крадіжку чи знищення авто страховка ОСЦПВ не діє. Щоб отримати компенсацію у разі пожежі, викрадення чи знищення авто, потрібно оформити КАСКО. Це також можна зробити у компанії Оранта.

Додаткова послуга транспортування авто на місце ремонту, після аварії його вивезуть до найближчого центра технічного обслуговування.

Які виплати отримає клієнт

Суми розраховується залежно від марки авто, серйозності аварії та стану постраждалих, якщо такі є. На ремонт транспортного засобу виділяється не більше 130 000 грн, на лікування – до 260 000 грн. Якщо аварія легка, водії домовились на місці та не визивали поліцію, сума виплат не перевершую 50 000 гривень.

Як оформити поліс

Оформити поліс можна онлайн, на сайті компанії Оранта. Це потребує 3 хвилини, одразу після оплати поліс стає дійсним. Для оформлення потрібно буде вказати дані паспорта, мати посвідчення водія, технічний паспорт авто та інші документи.

Не забувайте своєчасно оновлювати поліс, щоб не виникало проблем з законом. Захистить себе та авто, користуйтесь послугами надійних компаній.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Рейтинг кращих китайських смартфонів за ціною, якістю і відгуками

В минуле

Xiaomi випустила оновлення MIUI 12.5, що “вбиває” смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво