Новини

Остання новина про PlayStation 5 розчарувала мільйони геймерів

Обговорення
PlayStation 5

Ігрова приставка Sony PlayStation 5, як ми вчора дізналися , з’явиться на ринку в кінці наступного року. Вже давно відомо, що вона отримає напівзамовний APU AMD з процесорними ядрами Zen 2 і GPU Navi.


Так як ядро ​​PS5 по архітектурі буде близько до ядра PS4, логічно, що нова приставка буде підтримувати ігри для старої. І Sony дійсно раніше обіцяла нам повну зворотну сумісність.

Так буде зворотна сумісність чи ні?

Однак, схоже, поки Sony ще не впевнена в можливості реалізації цієї обіцянки. Як повідомляє джерело, Sony підтвердила, що працює над забезпеченням сумісності, але на даний момент фахівці компанії все ще тестують дану функцію і дійсно повну сумісність обіцяти поки не можуть. Втім, представник Sony запевнив, що компанія буде намагатися досягти мети в цьому питанні. Будемо надіятись що у Sony все вийде, аде в іншому випадку мільйони фанатів бренду будуть безмежно розчаровані.

Джерело: Famitsu

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Флагманський Meizu 16T показав можливості в нічній зйомці

В минуле

Essential Phone 2 буде найдовшим смартфоном на ринку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.