cyberpunk 2077 Україна
Обговорення

Минулого місяця західні геймери в одну мить розкупили всі колекційні видання Cyberpunk 2077 за попереднім замовленням. Тепер же розробники оголосили, що оформити попереднє замовлення на «коллекціонку» в Україні можна буде з наступного вівторка, 16 липня.


Гривневих цінником розробники поки не називають, але «західна» вартість колекційного видання складає $250. Якщо перевести цю суму за сьогоднішнім курсом, то вийде приблизно 6500 гривень. Реальний цінник цілком може виявитися набагато вище.

За таку нескромну суму покупець отримає саму гру, стілбук, статуетку головного героя, брелок для ключів, паперовий путівник по Найт-Сіті з інформацією про ігровий світ, карту міста, а також різні наклейки та інші дрібниці. Крім того, до складу колекційного видання входять і цифрові подарунки – саундтрек, шпалери для робочого столу і офіційні арти.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note 10 з’явився на світлинах для преси

В минуле

Huawei розповіла, коли покаже світу EMUI 10

В майбутнє

Також буде цікаво