Hardnews

Названо найпоширеніші способи “розводу” українців через інтернет

Хакер обіцяв обнулити облікові записи

Шахрайство з незаконним використанням популярних брендів є найпоширенішим серед кіберзлочинів, повідомляє компанія Group-IB. Воно становить 54% від усіх кіберзлочинів, скоєних в період з першого по третій квартал 2020 року. Українців найбільш часто “розводять” згадуючи ПриватБанк, ОщадБанк та поштові служби.


Фахівці поділяють фішингові ресурси на дві великі категорії, які збирають облікові дані або платіжну інформацію жертв (16%), і інтернет-шахрайство, мотивуюче користувачів добровільно переводити гроші зловмисникам під виглядом оплати інтернет-замовлень, отримання компенсацій, розіграшів призів або фейкових акцій від відомих персон або брендів (38%).

Головним трендом розвитку шахрайства в інтернеті аналітики вважають персоналізацію інструментів і таргетування атак. Атакуючи конкретний пул жертв, шахраї збільшують конверсію, а для ускладнення детектування і блокування своєї інфраструктури, вони використовують персоналізовані посилання, які відображають контент лише одному користувачеві. Персоналізовані посилання – це ще й джерело аналітичних даних для злочинців. Інформація, яку користувачі вводять на шахрайських сайтах, зберігається і потім може передаватися в URL-адресі сторінки для автоматичного заповнення персоналізованих форм на наступних етапах шахрайства.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony випустила найдорожчий смартфон в історії

В минуле

Apple випустить великий iPhone SE: відомі характеристики та ціна

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle