Новини

iOS 13 beta 4 і iPadOS beta 4 доступні для скачування

Обговорення
iPadOS
iPadOS

Користувачі, які очікували нову бета-версію операційних систем iOS 13 або iPadOS 13, можуть зрадіти: beta 4 вже доступна у вигляді оновлення, розповсюджуваного «по повітрю». Як завжди, оновлення містить виправлення помилок і поліпшення продуктивності.


Щоб завантажити iOS 13 beta 4 або iPadOS beta 4, необхідно підключити iPhone або iPad до мережі Wi-Fi, після чого переконатися, що пристрій працює не від акумулятора, а від адаптера електромережі. Коли ці умови виконані, досить вибрати пункт Settings> General> Software Update і натиснути кнопку Download and Install.

Джерело нагадує, що для участі в програмі тестування Apple Beta Software Program необхідна безкоштовна реєстрація. Альтернативою є участь у відповідній програмі, орієнтованій на розробників. Перевага цього варіанта полягає в тому, що розробники отримують оновлення раніше, ніж звичайні користувачі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 – бюджетний браслет з ЕКГ та штучним інтелектом

В минуле

Xiaomi Mi Smart Band 4 доволі значимо опустився в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво